1
survivor-2016-aysegul-melisa-dogan

Survivor 2016 Ünlüler Gönüllüler Yarışmacısı Ayşegül Melisa Doğan kimdir?

Televizyon Dizi Haberleri 1.143 views
sponsorlu reklam

Survivor’da yeni sezon için çalışmalar başladı ve yarışmacılar gün geçtikçe belli olmaya başladı. Survivor 2016’nın trend yarışmacılarından biri olacağı konuşulan Ayşegül Melisa Doğan hakkında detaylı bilgiler bu haberimizde… Ayşegül’ü Bu Tarz Benim yarışmasından hatırlayabiliriz. Vine platformunda bir çok videosu ve diğer sosyal medyalarda caps adı altında bir çok mizah yapılmıştır. Hepimizin yakından tanıdığı Ayşegül Melise Doğan kimdir?

Acun Ilıcalı’nın düzenlediği Survivor yarışması 11. sezonu ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Şubat 2016 tarihinde ekranları gelmesi planlanan popüler yarışmanın yarışmacıları belli olmaya başladı bile. Bunlardan biri de Ayşegül Melisa Doğan oldu.

Ayşegül 22 yaşında genç ve Bu Tarz Benim yarışmasından hatırlayabileceğimiz birisi. Kendisi İstanbulludur ve memleketinde bir butik dükkanının yöneticiliğini yapmaktadır. Bu Tarz Benim yarışmasında da bu fırsatını kullanan Ayşegül jurinin hep dikkatini çekmeyi başarmıştır. Survivor 2016 yarışmasını kazandığı takdirde yönettiği butiği geliştireceğini belirtti.

Yüzünün güzelliği ile Bu Tarz Benim yarışmasında bir çok tartışmaya konu olan Ayşegül, Survivor yarışmasında da birinci olmak istediğini ve bu zorlu zamanlarda hayranlarının desteğini istediğini söyledi.

Survivor 2016 da ünlüler gönüllüler arasında geçecek olan bir yarışma. Yayınladığı zaman gündemlerden hiç düşmeyen bu popüler yarışma bakalım 2016 sezonunda nelere konu olacak. Bir çok ünlü ve gönüllü ismin yarışmaya katılacağı Survivor 2016’nın yarışması beklenen kişileri her gün geçtikçe daha da belli oluyor. Bu isimler için sitemizin Survivor ile ilgili olan kategorisine bakabilirsiniz!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir